Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej"

Oferta realizacji zadania publicznego

"Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dzieci i młodzieży w 2019 roku z różnych dyscyplin sportowych"

Wszystkiego Najlepszego Drodzy Sołtysi!

Z okazji Dnia Sołtysa 4 marca 2019 r. w Budynku Wielofunkcyjnym w Korzeniowie odbyło się uroczyste spotkanie wszystkich 13 Sołtysów Gminy Żyraków. Spotkanie było wspaniałą okazją, aby wyrazić uznanie za pracę i godne reprezentowanie mieszkańców, wsłuchiwanie się w ich potrzeby. Była to również okazja - ze względu na rozpoczynającą się nową kadencję - złożenia życzeń wytrwałości i powodzenia we wszystkich inicjatywach i przedsięwzięciach, które Sołtysom złożył najpierw Wójt Pan Marek Rączka, a następnie Pani Maria Bodzioch - Przewodnicząca Rady Gminy Żyraków. Wszyscy Sołtysi otrzymali tzw. "Pakiet Startowy", a Panie i Panowie, którzy po raz pierwszy objęli funkcję społeczną Sołtysa tzw. “Pakiet Startowy Plus”, czyli niezbędne narzędzia do wykonywania podstawowych obowiązków Sołtysa. Obecni byli również: Zastępca Wójta Pan Grzegorz Reguła, Radny Gminy Żyraków Pan Adam Strojek oraz Dyrektor CKiP w Żyrakowie Pani Aneta Domaradzka. O wspaniałą atmosferę i poczęstunek zadbały Panie ze Stowarzyszenia "Nasz Korzeniów", które również wraz z Gminnym Zespołem Artystycznym przygotowały oprawę artystyczną spotkania.