W skrócie

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży

Informujemy, iż w Biuletynie Informacji Publicznej pojawił się wykaz dotyczący nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w miejscowości Wola Wielka.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży

Informujemy, iż w Biuletynie Informacji Publicznej pojawił się wykaz dotyczący nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w miejscowości Straszęcin.

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej

Informujemy, iż w Biuletynie Informacji Publicznej pojawił się wykaz dotyczący nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze bezprzetargowej w miejscowości Nagosznyn.

Punkt poboru próbek krwi

W ośrodku zdrowia w Żyrakowie funkcjonuje punkt poboru próbek (krwi i moczu). Z możliwości oddania swoich próbek do badań mogą skorzystać pacjenci ośrodka zdrowia w Żyrakowie. Materiał do badań można oddać w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 7.00 do 9.00. Badania dla pacjentów spoza ośrodka a także wszystkie badania nie będące w gestii lekarza POZ są odpłatne.

Godziny otwarcia

Informujemy, że z dniem 1 marca 2019 r. zostały zmienione godziny pracy Urzędu Gminy w Żyrakowie. Urząd Gminy pracuje w następujących godzinach:

poniedziałek – od 08:00 do 16:00
wtorek - piątek – od 07:00 do 15:00

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

Pogoda dla gminy Żyraków

Wszystkiego Najlepszego Drodzy Sołtysi!

Z okazji Dnia Sołtysa 4 marca 2019 r. w Budynku Wielofunkcyjnym w Korzeniowie odbyło się uroczyste spotkanie wszystkich 13 Sołtysów Gminy Żyraków. Spotkanie było wspaniałą okazją, aby wyrazić uznanie za pracę i godne reprezentowanie mieszkańców, wsłuchiwanie się w ich potrzeby. Była to również okazja - ze względu na rozpoczynającą się nową kadencję - złożenia życzeń wytrwałości i powodzenia we wszystkich inicjatywach i przedsięwzięciach, które Sołtysom złożył najpierw Wójt Pan Marek Rączka, a następnie Pani Maria Bodzioch - Przewodnicząca Rady Gminy Żyraków. Wszyscy Sołtysi otrzymali tzw. "Pakiet Startowy", a Panie i Panowie, którzy po raz pierwszy objęli funkcję społeczną Sołtysa tzw. “Pakiet Startowy Plus”, czyli niezbędne narzędzia do wykonywania podstawowych obowiązków Sołtysa. Obecni byli również: Zastępca Wójta Pan Grzegorz Reguła, Radny Gminy Żyraków Pan Adam Strojek oraz Dyrektor CKiP w Żyrakowie Pani Aneta Domaradzka. O wspaniałą atmosferę i poczęstunek zadbały Panie ze Stowarzyszenia "Nasz Korzeniów", które również wraz z Gminnym Zespołem Artystycznym przygotowały oprawę artystyczną spotkania.


 

Informator

Urząd Gminy w Żyrakowie: tel. 146807121, fax: 146807124, gmina@zyrakow.plwww.zyrakow.pl

GOPS Żyraków: tel. 146807105, 146807104, gopszyrakow@zyrakow.plwww.gopszyrakow.pl

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żyrakowie: tel. 146822638, gzgk_zyrakow@interia.pl

Zespół Obsługi Finansowo Administracyjnej: tel. 146822636, 146822911, 146822921, zofa@zyrakow.pl

Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie tel. 146812819, ckipzyrakow@gmail.comwww.ckip-zyrakow.org

Gminna Biblioteka Publiczna w Żyrakowie: tel. 146822892, bibliotekazyrakow@gmail.com, www.bibliotekazyrakow.pl

Gminny Żłobek w Żyrakowie: tel. 146876317, zlobek@zyrakow.pl, www.zlobekzyrakow.pl

 Gminny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej: tel. 146701217