Oferta realizacji zadania publicznego - przeciwdziałanie

Na stronach BIP Gminy Żyraków pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego dotycząca przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej"

Oferta realizacji zadania publicznego

"Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dzieci i młodzieży w 2019 roku z różnych dyscyplin sportowych"

Top Inwestycje 2019

Kompleksowa ochrona powietrza gmin związku dorzecza Wisłoki została nagrodzona w konkursie Top Inwestycje Komunalne. Na zdjęciu odbierający nagrodę w imieniu Związku Grzegorz Reguła, zastępca wójta gminy Żyraków Grzegorz Reguła.

Celem organizowanego przez PortalSamorzadowy.pl i Grupę PTWP konkursu jest pokazanie skali inwestycji komunalnych oraz ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców.

W konkursie nagradzani są Ci, którzy dzięki odważnym prorozwojowym decyzjom inwestycyjnym stają się liderami środowiska, wyznaczają trendy.

Głównymi kryteriami oceny są:

• •rozmach inwestycji w odniesieniu do budżetu i możliwości samorządu,
  • •walory estetyczne,
  • •funkcjonalność,
  • •nowatorstwo,
  • •współpraca z lokalną społecznością na etapie projektowania inwestycji,
  • •montaż finansowy (koncesja, kredyt, dotacja, PPP etc.),
  • •aktywne gospodarowanie majątkiem.