W skrócie

Oferta realizacji zadania publicznego - przeciwdziałanie

Na stronach BIP Gminy Żyraków pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego dotycząca przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej"

Oferta realizacji zadania publicznego

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dzieci i młodzieży w 2019 roku z różnych dyscyplin sportowych"

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

Orbitek wicemistrzem I i II Karpackiej Ligi Badmintona

W dniu 01.06.2019 roku w Hali Sportowej w Ropczycach został rozegrany Finał Karpackiej I Ligi Badmintona. Patronatem Honorowym ligę objął Marszałek Województwa Podkarpackiego a medialnym Gazeta Codzienna Nowiny. Relację z finału przeprowadziła TV 3 Rzeszów. Turniej finałowy stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym.Organizatorem imprezy był Podkarpacki Związek Badmintona przy współpracy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół” Ropczyce. W finale udział wzięło siedem najlepszych drużyn I Karpackiej Ligi Badmintona oraz trzecia drużyna z II Karpackiej Ligi Badmintona. W meczu o I miejsce spotkały się drużyny UKS „Sokół” Ropczyce – UKS „Orbitek” Straszęcin. Po czterech pojedynkach padł wynik 4:0 dla ekipy z Ropczyc i to drużyna UKS „Sokół” Ropczyce została Mistrzem Karpackiej I Ligi Badmintona w sezonie 2018/2019 zdobywając złoty medal. Drużyna UKS „Orbitek” Straszęcin została Wicemistrzem Karpackiej I Ligi Badmintona. Nasza drużyna przez cały sezon występowała w następującym składzie: Mateusz Ciurkot, Dawid Gąsior, Michał Kosztyło, Wiktor Grzyb, Konrad Krystek i Arkadiusz Dydyński. Tytuł Wicemistrza Karpackiej II Ligi Badmintona  w ubiegłym tygodniu zdobyła również nasz druga drużyna występująca w składzie: Emilia Skrzek, Arkadiusz Dydyński i Bartosz Kufel. Arkadiusz Dydyński został też najlepszym zawodnikiem Karpackiej II Ligi. Nadmienić należy że nasze zespoły reprezentowali wyłącznie wychowankowie klubu w przeciwieństwie do innych zespołów.

 
 Informator

Urząd Gminy w Żyrakowie: tel. 146807121, fax: 146807124, gmina@zyrakow.plwww.zyrakow.pl

GOPS Żyraków: tel. 146807105, 146807104, gopszyrakow@zyrakow.plwww.gopszyrakow.pl

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żyrakowie: tel. 146822638, gzgk_zyrakow@interia.pl

Zespół Obsługi Finansowo Administracyjnej: tel. 146822636, 146822911, 146822921, zofa@zyrakow.pl

Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie tel. 146812819, ckipzyrakow@gmail.comwww.ckip-zyrakow.org

Gminna Biblioteka Publiczna w Żyrakowie: tel. 146822892, bibliotekazyrakow@gmail.com, www.bibliotekazyrakow.pl

 Gminny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej: tel. 146701217