Oferta realizacji zadania publicznego - przeciwdziałanie

Na stronach BIP Gminy Żyraków pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego dotycząca przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej"

Oferta realizacji zadania publicznego

"Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dzieci i młodzieży w 2019 roku z różnych dyscyplin sportowych"

XIX Ogólnopolski Spływ Kajakowy „WISŁOKA 2019”

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Powiat Dębicki, Miasto Dębica oraz Gmina Dębica bardzo serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w XIX Ogólnopolskim Spływie Kajakowym „ WISŁOKA 2019”, który odbędzie się w dniu 29 czerwca 2019r., na trasie Dębica ( tama Igloopol ) – Pustków – 14km.

Program imprezy:
9.00 – 10.40 – Przyjmowanie i weryfikacja uczestników ( tama Igloopol )
11.00 – Uroczyste otwarcie spływu,
11.30 – Start,
16.00 – Meta w Pustkowie + posiłek regeneracyjny,
16.30 – Zakończenie spływu.

Spływ ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć kajakarze, którzy ukończyli 18 lat, zaś  osoby, które nie ukończyły 18-tu lat, muszą znajdować się pod opieką osób pełnoletnich i będą posiadać zgodę rodziców lub osób prawnych na uczestnictwo w spływie.
Uczestnicy spływu biorą udział w imprezie przy wykorzystaniu własnego sprzętu i na własną odpowiedzialność przy czym warunkiem niezbędnym i decydującym o dopuszczeniu do startu jest umiejętność pływania potwierdzona „kartą pływacką”, „patentem żeglarskim” lub pisemnym oświadczeniem osoby pełnoletniej o posiadaniu takiej umiejętności. Do startu dopuszczamy kajaki „jedynki” i „dwójki” itp, przy czym „jedynki” tylko dla osób pełnoletnich a na „dwójkach”, „trójkach” i innych, co najmniej jeden członek osady winien mieć ukończone lat 18. Każdy kajak musi być wyposażony w sprzęt ratunkowy, a uczestnik spływu posiadać kamizelkę asekuracyjną.
Spływ rzeką Wisłoką jest turystyczną promocją regionu i wyeksponowanie mało znanej, ale uroczej i dzikiej rzeki Wisłoka. Malownicze dorzecze, czyste powietrze, różnorodność rzeźby terenu, zachęcają do uczestnictwa w kajakowym szaleństwie.  Spływ kajakowy to jedna z najciekawszych form aktywnej turystyki, to świetna odskocznia od codziennej rutyny, a wysiłek przy wiosłowaniu i pokonane kilometry są źródłem ogromnej satysfakcji.

*Osoby, które nie posiadają własnych kajaków, a są zainteresowane udziałem w spływie, informujemy iż kajaki można wynająć u właścicieli firmy Kajakiem.info kontakt Tel.: 509 367 724, 518 182 634, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Regulamin:

2. Oświadczenie: