Gościmy

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

I runda fazy Play Off GALPS rozstrzygnięta.

W sobotę 13.02.2016r. odbyła się I runda fazy Play Off. W pierwszym meczu drużyna z Cieszęcin wygrała z drużyną Góry Motycznej 3:1. W pierwszym secie gospodarze pokazali ze liczy się dla nich pewne zwycięstwo. Drugi set obfitował co prawda w piękne akcje i efektowne obrony jednak i tym razem gospodarze wygrali go na przewagi. W trzecim secie goście wykorzystali błędy rywali w końcówce i wygrali go przedłużając szanse na wygraną w tym meczu. Czwarty set to już dominacja gospodarzy i pewna wygrana w całym meczu 3:1. W drugim meczu drużyna z Nagoszyna pewnie wygrała z drużyną Żyrakowa 3:0 . W każdym z setów można było oglądać ciekawe akcje efektowną grę blokiem i walkę o każdą piłkę jednak przewaga gospodarzy była widoczna gołym okiem  i to oni triumfowali w tym spotkaniu. Dziękuje wszystkim drużynom za piękne widowisko w I rundzie fazy Play Off ligi GALPS. Za tydzień odbędą się mecze rewanżowe decydujące o awansie do finału rozgrywek.