Dla Gminy Żyraków

za zajęcie I miejsca

w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Gmin w kategorii najlepsza gmina wiejska za realizację programu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2016/2017.

Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie


W skrócie

Ogłoszenie - poszukujemy pracowników (2)

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość” w Dębicy informuje, iż we współpracy z Gminą Żyraków planuje powołanie, na przełomie marca i kwietnia 218 r. Spółdzielni Socjalnej „RADOŚĆ” o profilu porządkowo-remontowym. W związku z powyższym chcemy zatrudnić (umowa o pracę) 5 osób z orzeczeniem o znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności zamieszkałych na terenie Gminy Żyraków. Do zadań ww. osób będzie należało wykonywanie prac, takich jak: koszenie trawników i rowów, przycinanie gałęzi, zamiatanie liści, malowanie hydrantów, sprzątanie chodników i placów, utrzymywanie i pielęgnacja terenów zielonych itp. Wszystkie osoby chętne do pracy prosimy o kontakt z p. Dominikiem Wołowiec (tel. 508 611 204) lub 14 681 16 14

Komunikaty

KOMUNIKAT
Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy

Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy skierowany do Właścicieli, Zarządców i Administratorów obiektów budowlanych w związku z koniecznością dostosowania obiektów budowlanych do wymagań sezonu jesienno-zimowego Więcej


KOMUNIKAT
Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy

Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy skierowany do Właścicieli, Zarządców i Administratorów obiektów budowlanych w sprawie nałożenia obowiązku usuwania śniegu i lodu Więcej


KOMUNIKAT
Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy

Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy skierowany do Właścicieli, Zarządców i Administratorów obiektów budowlanych o kontrolach obiektów wielkopowierzchniowych Więcej


 

Gościmy

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

Grand Prix Podkarpacia w tenisie stołowym - Żyraków 03.04.2017 r.

Na sali sportowej w ZSP w Żyrakowie odbyło się I Grand Podkarpacia w tenisie stołowym. Organizatorem zawodów była Gmina Żyraków, ZSP Żyraków, UKS SP Korzeniów, LUKS ZSP Zasów przy współpracy z Podkarpackim Okręgowym Związkiem Tenisa Stołowego w Rzeszowie. Patronat nad zawodami objął Wójt Gminy Żyraków p. Marek Rączka. W turnieju rywalizowało 75 zawodników i zawodniczek z terenu podkarpacia. Bardzo dobrze w zawodach zaprezentowali się najmłodsi adepci tenisa z naszej gminy. W kat. do 13 lat tytuł mistrzyni województwa zdobyła Grabiec Aleksandra zawodniczka UKS SP Korzeniów. Drugie miejsce zajęła Skóra Alicja - UKS Niedźwiada Dolna. Na trzecim stopniu podium stanęła Strączek Kinga również zawodniczka UKS SP Korzeniów. Czwarte mijesce Łapa Agata - UKS SP Korzeniów.

Pozostałe reprezentantki z Korzeniowa zajmowały kolejno: Gąsiorek Anna - siódme, Mądziel Nikola - dziewiąte i Grabiec Magdalena - dziesiąte.

Chłopcy: Pierwsze miejsce Kośkiewicz Hubert - UKS Niedźwiada Dolna, Drugie. Kołek Dawid 3. Nowak Damian obydwoje - TKS PRO-FAMILIA Wojaszówka. Strączek Patryk uplasował się na 6 miejscu i Lipa Dominik był 7 - UKS SP Korzeniów.

W kat. 14 - 16 lat.

  1. Wilsowski Adrian - LKS Brzostowianka Brzostek,
  2. Szurek Rafał - PKS Bartek Dębowiec,
  3. Bazan Kamil - GLKS 2955 Jawornik Polski.

Tuż za podium stanął Grabiec Jakub - UKS SP Korzeniów.

Kategoria 17-19 lat:

  1. Zawiślak Dawid - UKS Niedźwiada Dolna,
  2. Wickowski Konrad - PKS Bartek Dębowiec,
  3. Wójcik Michał - UKS Kępa Dębica.

W kategorii 20 lat i starsi:

  1.  Kleszcz Marcin - UKS Kępa Dębica
  2. Bara Dariusz - PKS Bartek Dębowiec,
  3.  Sarnik Grzegorz - Mielec.

Na koniec zawodów wszyscy zawodnicy otrzymali piękne puchary i dyplomy, które wręczał p. Henryk Oleksiuk sędzia główny zawodów oraz p. Marek Worek zastępca sędziego głównego. Nad sprawnym przebiegiem zawodów i organizacją czuwali p. Jakub Mróz i Bernard Stec UKS SP Korzeniów.

 

Informator

Urząd Gminy w Żyrakowie: tel. 146807121, fax: 146807124, gmina@zyrakow.plwww.zyrakow.pl

GOPS Żyraków: tel. 146807105, 146807104, gopszyrakow@zyrakow.plwww.gopszyrakow.pl

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żyrakowie: tel. 146822638, gzgk_zyrakow@interia.pl

Zespół Obsługi Finansowo Administracyjnej: tel. 146822636, 146822911, 146822921, zofa@zyrakow.pl

Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie tel. 146812819, ckipzyrakow@gmail.comwww.ckip-zyrakow.org

Gminna Biblioteka Publiczna w Żyrakowie: tel. 146822892, bibliotekazyrakow@gmail.com, www.bibliotekazyrakow.pl

 Gminny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej: tel. 146701217