Konkursy Starostwa Powiatowego w Dębicy

Starostwo Powiatowe w Dębicy organizuje: IV Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Przyroda Powiatu Dębickiego”. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Więcej…

Starostwo Powiatowe w Dębicy organizuje: IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje spotkania z przyrodą” Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Więcej….

Sprawozdanie - współpraca z organizacjami

z realizacji rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3. ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego iw wolontariacie za 2016 rok.

Oferta realizacji zadania publicznego - przedsięwzięcia kulturalne

Oferta realizacji zadania publicznego: Organizacja przedsięwzięć kulturalnych o zasięgu lokalnym i ponadlokalnym

Wykazy nieruchomości

Na stronach BIP Gminy Żyraków w dniu 22.05.-2017 opublikowano ogłoszenia o przetargach na nieruchomości stanowiące własność mienia komunalnego Gminy Żyraków.

Odpowiedź radnych Gminy w Żyrakowie

Odpowiedź radnych Gminy Żyraków  na stanowisko Rady Gminy Dębica w sprawie targowiska.

Grand Prix Podkarpacia w tenisie stołowym - Żyraków 03.04.2017 r.

Na sali sportowej w ZSP w Żyrakowie odbyło się I Grand Podkarpacia w tenisie stołowym. Organizatorem zawodów była Gmina Żyraków, ZSP Żyraków, UKS SP Korzeniów, LUKS ZSP Zasów przy współpracy z Podkarpackim Okręgowym Związkiem Tenisa Stołowego w Rzeszowie. Patronat nad zawodami objął Wójt Gminy Żyraków p. Marek Rączka. W turnieju rywalizowało 75 zawodników i zawodniczek z terenu podkarpacia. Bardzo dobrze w zawodach zaprezentowali się najmłodsi adepci tenisa z naszej gminy. W kat. do 13 lat tytuł mistrzyni województwa zdobyła Grabiec Aleksandra zawodniczka UKS SP Korzeniów. Drugie miejsce zajęła Skóra Alicja - UKS Niedźwiada Dolna. Na trzecim stopniu podium stanęła Strączek Kinga również zawodniczka UKS SP Korzeniów. Czwarte mijesce Łapa Agata - UKS SP Korzeniów.

Pozostałe reprezentantki z Korzeniowa zajmowały kolejno: Gąsiorek Anna - siódme, Mądziel Nikola - dziewiąte i Grabiec Magdalena - dziesiąte.

Chłopcy: Pierwsze miejsce Kośkiewicz Hubert - UKS Niedźwiada Dolna, Drugie. Kołek Dawid 3. Nowak Damian obydwoje - TKS PRO-FAMILIA Wojaszówka. Strączek Patryk uplasował się na 6 miejscu i Lipa Dominik był 7 - UKS SP Korzeniów.

W kat. 14 - 16 lat.

1. Wilsowski Adrian - LKS Brzostowianka Brzostek,
  2. Szurek Rafał - PKS Bartek Dębowiec,
  3. Bazan Kamil - GLKS 2955 Jawornik Polski.

Tuż za podium stanął Grabiec Jakub - UKS SP Korzeniów.

Kategoria 17-19 lat:

1. Zawiślak Dawid - UKS Niedźwiada Dolna,
  2. Wickowski Konrad - PKS Bartek Dębowiec,
  3. Wójcik Michał - UKS Kępa Dębica.

W kategorii 20 lat i starsi:

1.  Kleszcz Marcin - UKS Kępa Dębica
  2. Bara Dariusz - PKS Bartek Dębowiec,
  3.  Sarnik Grzegorz - Mielec.

Na koniec zawodów wszyscy zawodnicy otrzymali piękne puchary i dyplomy, które wręczał p. Henryk Oleksiuk sędzia główny zawodów oraz p. Marek Worek zastępca sędziego głównego. Nad sprawnym przebiegiem zawodów i organizacją czuwali p. Jakub Mróz i Bernard Stec UKS SP Korzeniów.

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół: tel. 146822636, 146822911, 146822921, gzeaszyr@op.pl