Dla Gminy Żyraków

za zajęcie I miejsca

w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Gmin w kategorii najlepsza gmina wiejska za realizację programu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2016/2017.

Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie

Odwołany dyżur w dniu 23 października

Dyżur poselski Posła na Sejm RP Kazimierza Moskala w Urzędzie Gminy w Żyrakowie w dniach 23 października 2017 r. jest odwołany  z powody wykonywania innych ważnych obowiązków poselskich.

Programu współpracy gminy Żyraków z organizacjami

Ogłoszenie w sprawie konsultacji projektu "Rocznego programu współpracy gminy Żyraków z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi a art. 3. Ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na 2018 rok". Wójt Gminy Żyraków zaprasza do konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Żyraków w sprawie uchwalenia "Rocznego programu współpracy gminy Żyraków z organizacjami pozarządowymi". Więcej ...

Zagłosuj na projekt stowarzyszenia w Woli Wielkiej.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Żyraków

Z przyjemnością przekazujemy informację, że Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Woli Wielkiej wzięło udział w Programie „Decydujesz, pomagamy”. Nasz projekt znalazł się w gronie wysoko ocenionych wniosków i  uzyskał uznanie ekspertów oraz Komisji Grantowej. Projekt przechodzi zatem do etapu głosowania, które rozpoczyna się w sklepach Tesco już 8 marca do 3 kwietnia 2017 r. Głosować można na nas w następujących sklepach Tesco:

• w Dębicy na ul. Kościuszki 24,
  • w Ropczycach na ul. Grunwaldzkiej 41
  • w Kolbuszowej na ul. Tarnobrzeskiej 25.

Klienci mogą oddawać na nas głosy wrzucające żeton do specjalnej urny. Wystarczy tylko zrobić zakupy, nawet za niewielką kwotę.

BARDZO SERDECZNIE PROSIMY O GŁOS NA STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ SZKOŁY W WOLI WIELKIEJ !!!

Opis naszego projektu:

„Łączy nas sport”

Chcemy stworzyć miejsce, które będzie służyć loklanej społeczności. Będzie to boisko do grania w piłkę siatkową. W ten sposób udostępnimy dzieciom i młodzieży infrastrukturę sportową, co sprzyja aktywnemu rozwojowi fizycznemu. Popularyzacja aktywnego stylu życia zachęci mieszkańców do wyjścia z domu, do organizacji rodzinnych zawodów sportowych – weekendów ze sportem. Adresatami naszego projektu są wszyscy mieszkańcy od malucha do seniora.