Komisja Konkursowa

Na stronach BIP opublikowano zarządzenie dotyczące powołania komisji konkursowej w celu opiniowania ofert składanych przez organizacje pozarządowe. Kliknij aby otworzyć zarządzenie...

Pomoc ARiMR

AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA POMAGA PRODUCENTOM ROLNYM PROWADZĄCYM W 2016 r. GOSPODARSTWO, W KTÓRYM JEST UTRZYMYWANY DRÓB
ULOTKA INFORMACYJNA

Zagłosuj na projekt stowarzyszenia w Woli Wielkiej.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Żyraków

Z przyjemnością przekazujemy informację, że Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Woli Wielkiej wzięło udział w Programie „Decydujesz, pomagamy”. Nasz projekt znalazł się w gronie wysoko ocenionych wniosków i  uzyskał uznanie ekspertów oraz Komisji Grantowej. Projekt przechodzi zatem do etapu głosowania, które rozpoczyna się w sklepach Tesco już 8 marca do 3 kwietnia 2017 r. Głosować można na nas w następujących sklepach Tesco:

• w Dębicy na ul. Kościuszki 24,
  • w Ropczycach na ul. Grunwaldzkiej 41
  • w Kolbuszowej na ul. Tarnobrzeskiej 25.

Klienci mogą oddawać na nas głosy wrzucające żeton do specjalnej urny. Wystarczy tylko zrobić zakupy, nawet za niewielką kwotę.

BARDZO SERDECZNIE PROSIMY O GŁOS NA STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ SZKOŁY W WOLI WIELKIEJ !!!

Opis naszego projektu:

„Łączy nas sport”

Chcemy stworzyć miejsce, które będzie służyć loklanej społeczności. Będzie to boisko do grania w piłkę siatkową. W ten sposób udostępnimy dzieciom i młodzieży infrastrukturę sportową, co sprzyja aktywnemu rozwojowi fizycznemu. Popularyzacja aktywnego stylu życia zachęci mieszkańców do wyjścia z domu, do organizacji rodzinnych zawodów sportowych – weekendów ze sportem. Adresatami naszego projektu są wszyscy mieszkańcy od malucha do seniora.

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół: tel. 146822636, 146822911, 146822921, gzeaszyr@op.pl