Konkursy Starostwa Powiatowego w Dębicy

Starostwo Powiatowe w Dębicy organizuje: IV Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Przyroda Powiatu Dębickiego”. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Więcej…

Starostwo Powiatowe w Dębicy organizuje: IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje spotkania z przyrodą” Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Więcej….

Sprawozdanie - współpraca z organizacjami

z realizacji rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3. ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego iw wolontariacie za 2016 rok.

Oferta realizacji zadania publicznego - przedsięwzięcia kulturalne

Oferta realizacji zadania publicznego: Organizacja przedsięwzięć kulturalnych o zasięgu lokalnym i ponadlokalnym

Wykazy nieruchomości

Na stronach BIP Gminy Żyraków w dniu 22.05.-2017 opublikowano ogłoszenia o przetargach na nieruchomości stanowiące własność mienia komunalnego Gminy Żyraków.

Odpowiedź radnych Gminy w Żyrakowie

Odpowiedź radnych Gminy Żyraków  na stanowisko Rady Gminy Dębica w sprawie targowiska.

Zagłosuj na projekt stowarzyszenia w Woli Wielkiej.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Żyraków

Z przyjemnością przekazujemy informację, że Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Woli Wielkiej wzięło udział w Programie „Decydujesz, pomagamy”. Nasz projekt znalazł się w gronie wysoko ocenionych wniosków i  uzyskał uznanie ekspertów oraz Komisji Grantowej. Projekt przechodzi zatem do etapu głosowania, które rozpoczyna się w sklepach Tesco już 8 marca do 3 kwietnia 2017 r. Głosować można na nas w następujących sklepach Tesco:

• w Dębicy na ul. Kościuszki 24,
  • w Ropczycach na ul. Grunwaldzkiej 41
  • w Kolbuszowej na ul. Tarnobrzeskiej 25.

Klienci mogą oddawać na nas głosy wrzucające żeton do specjalnej urny. Wystarczy tylko zrobić zakupy, nawet za niewielką kwotę.

BARDZO SERDECZNIE PROSIMY O GŁOS NA STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ SZKOŁY W WOLI WIELKIEJ !!!

Opis naszego projektu:

„Łączy nas sport”

Chcemy stworzyć miejsce, które będzie służyć loklanej społeczności. Będzie to boisko do grania w piłkę siatkową. W ten sposób udostępnimy dzieciom i młodzieży infrastrukturę sportową, co sprzyja aktywnemu rozwojowi fizycznemu. Popularyzacja aktywnego stylu życia zachęci mieszkańców do wyjścia z domu, do organizacji rodzinnych zawodów sportowych – weekendów ze sportem. Adresatami naszego projektu są wszyscy mieszkańcy od malucha do seniora.

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół: tel. 146822636, 146822911, 146822921, gzeaszyr@op.pl