Zmiana godzin pracy ARiMR

Biuro Powiatowe ARiMR w Dębicy informuje o zmianie godzin otwarcia: w dniach 24-28 kwietnia biuro będzie czynne w godz. 7.30-18.00, w godzinach 15.30-18.00 obsługa wyłącznie w ramach przyjmowania wniosków o dopłaty bezpośrednie na 2017 rok.

Komisja Konkursowa

Na stronach BIP opublikowano zarządzenie dotyczące powołania komisji konkursowej w celu opiniowania ofert składanych przez organizacje pozarządowe. Kliknij aby otworzyć zarządzenie...

Gminne obchody Dnia Kobiet w Zasowie

Na zaproszenie Stowarzyszenia „Zasowianki” w sobotę 11 marca 2017 roku do Zespołu Szkół Publicznych w Zasowie przybyły przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Żyraków oraz zaproszeni goście, którzy wspólnie świętowali Dzień Kobiet. Wszystkich przybyłych powitała Pani Bożena Osocha – Dyrektor ZSP w Zasowie oraz Pani Renata Przydzielska – Prezes Stowarzyszenia „Zasowianki”. Spotkanie swoją obecnością uświetnili Pan Wiesław Lada - Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Pani Danuta Klabacha - Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Dębickiego, Pan Paweł Jarosz - Radny Powiatu Dębickiego, Pani Maria Bodzioch - Przewodnicząca Rady Gminy w Żyrakowie, Pani Marta Erazmus – Sekretarz Gminy oraz Pan Zbigniew Waśko – Radny Gminy Żyraków. Na uroczystość zaproszono również seniorki Stowarzyszenia „Zasowianki” Panią Marię Krzystyniak – wieloletnią Przewodniczącą Koła oraz Janinę Wałęga, a także zaprzyjaźnione Stowarzyszenie "CASTOR" z Bobrownik Małych.

Nie zabrakło życzeń zdrowia, szczęścia i radości na każdy dzień roku, nie tylko od święta oraz podziękowań za pracę na rzecz gminy, za wszelką pomoc we wspólnej organizacji gminnych spotkań i uroczystości zaadresowanych do wszystkich zgromadzonych Pań. Spotkanie było również okazją do zaprezentowania zgromadzonym części artystycznej w wykonaniu uczniów z klas 0-III Zespołu Szkół Publicznych w Zasowie pod kierunkiem nauczycieli Pani Marzeny Falarz, Pani Zofii Wałęga, Pani Anny Król, Pani Marii Bartoszek i Pan Krzysztofa Rogowskiego.

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół: tel. 146822636, 146822911, 146822921, gzeaszyr@op.pl