W skrócie

Zmiana godzin pracy ARiMR

Biuro Powiatowe ARiMR w Dębicy informuje o zmianie godzin otwarcia: w dniach 24-28 kwietnia biuro będzie czynne w godz. 7.30-18.00, w godzinach 15.30-18.00 obsługa wyłącznie w ramach przyjmowania wniosków o dopłaty bezpośrednie na 2017 rok.

Komisja Konkursowa

Na stronach BIP opublikowano zarządzenie dotyczące powołania komisji konkursowej w celu opiniowania ofert składanych przez organizacje pozarządowe. Kliknij aby otworzyć zarządzenie...

Wyszukiwarka

Wyniki VIII Gminnego Konkursu na Kartkę Wielkanocną

Przedstawiamy wyniki VIII Gminnego Konkursu Plastycznego na Kartkę Wielkanocną. Podsumowanie i rozdanie nagród odbyło się w środę 29 marca 2017 r.

w Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej.

Komisja w składzie:

Agata Dziedzic – plastyk - przewodnicząca

Krzysztof Pietrucha – p.o. Dyrektor CKiP

Halina Koczaj – pracownik CKiP

po obejrzeniu 369 prac nagrodziła 69:

Kategoria: Przedszkola i klasa „0”

  • I miejsce – Nikola Dongen kl. 0 PP Bobrowa
  • I miejsce – Emilia Zygmunt l. 5 PP Bobrowa
  • II miejsce – Kalina Grześkiewicz l. 4 (Oddz. Przedszkolny) ZSP Zasów
  • II miejsce – Kamila Węgrzyn l. 6 PP Nagoszyn Wola
  • III miejsce – Kinga Wanat l. 6 ZSP Zasów
  • III miejsce – Dominika Zielińska l. 6 (Oddz. Przedszkolny) PSP Mokre
  • III miejsce – Natalia Kołodziej kl. 5 PSP Korzeniów

 

 Wyróżnienia:

  • - Kamil Strzałka l. 5 PP Bobrowa
  • - Klaudia Zator l. 5 PP Bobrowa
  • - Nadia Rak l. 5 (Oddz. Przedszkolny) PSP Mokre
  • - Nikola Żurek l. 6 PP Bobrowa
  • - Natalia Wójcik l. 7 PP Bobrowa
  • - Piotr Jarosz l. 6 PP Bobrowa
  • - Kamila Niemiec PP Bobrowa

 

Kategoria: klasy I – III

  • I miejsce – Amelia Janora kl. I ZSP Bobrowa
  • I miejsce – Filip Ligęzka kl. I ZSP Bobrowa
  • I miejsce – Martyna Kumiega kl. III ZSP Korzeniów
  • I miejsce – Zuzanna Marucha kl. II ZSP Korzeniów
  • II miejsce – Weronika Kuta kl. I PSP Mokre
  • II miejsce – Szymon Prokop kl. III ZSP Bobrowa
  • II miejsce – Konrad Dziedzic kl. II ZSP Korzeniów
  • II miejsce – Mikołaj Wójtowicz kl. II ZSP Korzeniów
  • III miejsce – Wiktoria Wanat kl. II ZSP Zasów
  • III miejsce – Izabela Sobuś kl. I ZSP Bobrowa
  • III miejsce – Julia Kula kl. III ZSP Straszęcin
  • III miejsce – Wiktoria Szymaszek kl. III ZSP Góra Motyczna

Wyróżnienia:

  • - Tymoteusz Bieszczad kl. III ZSP Żyraków
  • - Weronika Świder kl. II ZSP Bobrowa
  • - Zuzanna Sojka kl. I ZSP Bobrowa
  • - Kamila Maroń kl. III ZSP Bobrowa
  • - Wiktoria Ladzińska kl. III ZSP Straszęcin
  • - Albert Jamróz kl. III PSP Mokre
  • - Maja Ryba – kl. II ZSP Straszęcin
  • - Julia Bizoń – kl. III ZSP Bobrowa
  • - Bartłomiej Zych kl. II Świetlica Wiejska w Wiewiórce
  • - Aleksandra Majka – kl. III ZSP Zasów
  • - Izabela Kubisztal – kl. III ZSP Zasów
  • - Oliwia Augustyn kl. II ZSP Korzeniów
  • - Kinga Niedzielska kl. I ZSP Korzeniów
  • - Jakub Muniak kl. III – ZSP Korzeniów
  • - Tomasz Gawryś kl. III – ZSP Korzeniów

 

Kategoria: kl. IV – VI

  • I miejsce – Patryk Niemiec kl. IV PSP Wola Wielka
  • I miejsce – Wiktoria Kasprzyk PSP Wola Wielka
  • I miejsce – Jakub Chmura ZSP Korzeniów
  • II miejsce Dagmara Kowalik kl. V ZSP Korzeniów
  • II miejsce – Krystian Ryczek kl. IV ZSP Zasów
  • II miejsce – Marcelina Bieniek kl. VI ZSP Straszęcin
  • III miejsce – Olga Wójtowicz kl. V ZSP Żyraków
  • III miejsce – Faustyna Rysiewicz ZSP Zasów

Wyróżnienia:

  • Hubert Zieliński kl. V PSP Mokre
  • Przemek Szalwa kl. IV ZSP Bobrowa
  • Wiktoria Stachnik kl. V ZSP Zasów
  • Aleksander Grabiec – kl. V ZSP Korzeniów
  • Anna Gąsiorek kl. V ZSP Korzeniów

 

Kategoria: Gimnazjum

  • I miejsce - Julita Pleban kl. II ZSP Zasów
  • I miejsce – Katarzyna Chmura ZSP Korzeniów
  • II miejsce - Maria Gałat kl. III Świetlica Wiejska w Wiewiórce
  • II miejsce - Magdalena Jaszcz ZSP Korzeniów
  • III miejsce - Marcin Godek kl. II ZSP Wiewiórka
  • III miejsce - Wiktoria Jaszcz kl. I Świetlica Wiejska Bobrowa Wola

Wyróżnienie:

  • Kinga Łączak kl III ZSP Korzeniów

 

Kategoria: Dorośli

  • I miejsce Edyta Lipa - Bobrowskie Stowarzyszenie Aktywnych Łączymy Pokolenia
  • II miejsce Anna Kozak - Bobrowa
  • III miejsce Aldona Kowalik - Korzeniów

Wyróżnienia:

  • Zuzanna Janora - Bobrowskie Stowarzyszenie Aktywnych Łączymy Pokolenia
  • Bogumiła Gil - Bobrowskie Stowarzyszenie Aktywnych Łączymy Pokolenia
  • Magdalena Kurczyk - Bobrowskie Stowarzyszenie Aktywnych Łączymy Pokolenia
  • Anna Ściążko - Bobrowskie Stowarzyszenie Aktywnych Łączymy Pokolenia

Nagroda - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli

Wszystkie kartki tradycyjnie zostały przekazane do Urzędu Gminy w Żyrakowie gdzie zostaną użyte w korespondencji świątecznej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych

Informator

Urząd Gminy w Żyrakowie: tel. 146807121, fax: 146807124, gmina@zyrakow.plwww.zyrakow.pl

GOPS Żyraków: tel. 146807105, 146807104, gopszyrakow@zyrakow.plwww.gopszyrakow.pl

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żyrakowie: tel. 146822638, gzgk_zyrakow@interia.pl

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół: tel. 146822636, 146822911, 146822921, gzeaszyr@op.pl

Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie tel. 146812819, ckipzyrakow@gmail.comwww.ckip-zyrakow.org

Gminna Biblioteka Publiczna w Żyrakowie: tel. 146822892, bibliotekazyrakow@gmail.com, www.bibliotekazyrakow.pl

 Gminny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej: tel. 146701217