Konkursy Starostwa Powiatowego w Dębicy

Starostwo Powiatowe w Dębicy organizuje: IV Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Przyroda Powiatu Dębickiego”. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Więcej…

Starostwo Powiatowe w Dębicy organizuje: IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje spotkania z przyrodą” Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Więcej….

Sprawozdanie - współpraca z organizacjami

z realizacji rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3. ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego iw wolontariacie za 2016 rok.

Oferta realizacji zadania publicznego - przedsięwzięcia kulturalne

Oferta realizacji zadania publicznego: Organizacja przedsięwzięć kulturalnych o zasięgu lokalnym i ponadlokalnym

Wykazy nieruchomości

Na stronach BIP Gminy Żyraków w dniu 22.05.-2017 opublikowano ogłoszenia o przetargach na nieruchomości stanowiące własność mienia komunalnego Gminy Żyraków.

Odpowiedź radnych Gminy w Żyrakowie

Odpowiedź radnych Gminy Żyraków  na stanowisko Rady Gminy Dębica w sprawie targowiska.

ELEKTROŚMIECI TO NIE ZABAWA ALE POWAŻNA SPRAWA

W Zespole Szkół Publicznych w Górze Motycznej realizowany jest Ogólnopolski Program Edukacyjny „Moje miasto bez elektrośmieci”. Patronatami tego programu są najważniejsze instytucje tj. Ministerstwo Środowiska, Minister Edukacji Narodowej oraz Związek Miast Polskich. Celem programu jest podnoszenie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży w zakresie prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Projekt ten pełni funkcję edukacyjno - społeczną poprzez budowanie świadomości oraz kształtowanie prawidłowych postaw obywatelskich, co do właściwego postępowania ze zużytym sprzętem.

W ramach realizowanego projektu uczniowie klasy IV i VI ze ZSP w Górze Motycznej pod opieką pani Barbary Hajdon wykonali filmik edukacyjny o tematyce elektrośmieci pt.”Elektrośmieci to nie zabawa ale poważna sprawa”. Zapraszamy wszystkich do oglądania na Facebooku na profilu Elektrośmieci – ElektroEko i głosowania poprzez polubienie. Filmik ten bierze udział w III edycji konkursu "Szkoła w mieście bez elektrośmieci".

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół: tel. 146822636, 146822911, 146822921, gzeaszyr@op.pl