Ogłoszenie o naborze kandydatów do komisji konkursowej

Ogłoszenie o naborze kandydatów do komisji konkursowej w ramach  otwartego konkursu ofert ogłoszonego przez Wójta Gminy Żyraków w dniu 03.08.2017

Konkursy Starostwa Powiatowego w Dębicy

Starostwo Powiatowe w Dębicy organizuje: IV Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Przyroda Powiatu Dębickiego”. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Więcej…

Starostwo Powiatowe w Dębicy organizuje: IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje spotkania z przyrodą” Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Więcej….

ELEKTROŚMIECI TO NIE ZABAWA ALE POWAŻNA SPRAWA

W Zespole Szkół Publicznych w Górze Motycznej realizowany jest Ogólnopolski Program Edukacyjny „Moje miasto bez elektrośmieci”. Patronatami tego programu są najważniejsze instytucje tj. Ministerstwo Środowiska, Minister Edukacji Narodowej oraz Związek Miast Polskich. Celem programu jest podnoszenie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży w zakresie prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Projekt ten pełni funkcję edukacyjno - społeczną poprzez budowanie świadomości oraz kształtowanie prawidłowych postaw obywatelskich, co do właściwego postępowania ze zużytym sprzętem.

W ramach realizowanego projektu uczniowie klasy IV i VI ze ZSP w Górze Motycznej pod opieką pani Barbary Hajdon wykonali filmik edukacyjny o tematyce elektrośmieci pt.”Elektrośmieci to nie zabawa ale poważna sprawa”. Zapraszamy wszystkich do oglądania na Facebooku na profilu Elektrośmieci – ElektroEko i głosowania poprzez polubienie. Filmik ten bierze udział w III edycji konkursu "Szkoła w mieście bez elektrośmieci".

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół: tel. 146822636, 146822911, 146822921, gzeaszyr@op.pl