Konkursy Starostwa Powiatowego w Dębicy

Starostwo Powiatowe w Dębicy organizuje: IV Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Przyroda Powiatu Dębickiego”. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Więcej…

Starostwo Powiatowe w Dębicy organizuje: IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje spotkania z przyrodą” Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Więcej….

Sprawozdanie - współpraca z organizacjami

z realizacji rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3. ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego iw wolontariacie za 2016 rok.

Oferta realizacji zadania publicznego - przedsięwzięcia kulturalne

Oferta realizacji zadania publicznego: Organizacja przedsięwzięć kulturalnych o zasięgu lokalnym i ponadlokalnym

Wykazy nieruchomości

Na stronach BIP Gminy Żyraków w dniu 22.05.-2017 opublikowano ogłoszenia o przetargach na nieruchomości stanowiące własność mienia komunalnego Gminy Żyraków.

Odpowiedź radnych Gminy w Żyrakowie

Odpowiedź radnych Gminy Żyraków  na stanowisko Rady Gminy Dębica w sprawie targowiska.

Rodzinny piknik w niedzielne popołudnie w ZSP w Zasowie

W niedzielę 04 czerwca 2017 roku w godz. od 14.00 do 19.00 przy Zespole Szkół Publicznych w Zasowie miał miejsce piknik rodzinny, który licznie zgromadził społeczność Zasowa i nie tylko. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji m.in. liczne konkursy, nieodpłatne zabawy w skakańcu, dmuchanej zjeżdżalni, rajtobusie, czy kulach wodnych. Dzieci z klubu sportowego Zasów – Mokre rozegrały mecz towarzyski z klubem sportowym Radomyślanka. Dla uczestników przygotowano również quiz dotyczący historii Zasowa, a laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody. Ponadto uczestnicy pikniku mogli posilić się kiełbaską z grilla oraz zjeść smaczne ciasto. Głównym organizatorem pikniku już po raz drugi było Stowarzyszenie „Zasowianki” przy wsparciu Dyrekcji i nauczycieli ZSP w Zasowie, gminy Żyraków oraz licznych sponsorów. Słoneczna pogoda sprzyjała miłej i radosnej atmosferze podczas zabaw. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół: tel. 146822636, 146822911, 146822921, gzeaszyr@op.pl