Starostwo Powiatowe w Dębicy organizuje: IV Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Przyroda Powiatu Dębickiego”. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Więcej…

Starostwo Powiatowe w Dębicy organizuje: IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje spotkania z przyrodą” Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Więcej….

Odpowiedź radnych Gminy Żyraków  na stanowisko Rady Gminy Dębica w sprawie targowiska.

Gościmy

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

UKS „ORBITEK” STRASZĘCIN MISTRZEM Podkarpackiej I Ligi Badmintona w sezonie 2016/2017

W dniu 01.07.2017 r. w hali sportowej ZSP w Żyrakowie odbył się Finał Podkarpackiej I Ligi Badmintona sezonu 2016/2017. W imprezie udział wzięło 11 drużyn. „Pierwsza czwórka” po rudzie zasadniczej oraz kolejne zespoły z grup A i B walczące o pozostanie w I lidze na następny sezon. W meczach półfinałowych spotkali się kolejno:  UKS Orbitek Straszęcin – RKB II Rzeszów oraz UKS Start Widełka – LUX Okulistyka Rzeszów. W pierwszym półfinale zwyciężyła drużyna ze Straszęcina 4:1, natomiast w drugim półfinale zwyciężyła drużyna z Widełki również 4:1. W meczu finałowym naprzeciw siebie stanęli zawodnicy UKS Orbitek Straszęcin i UKS Start Widełka. Ten mecz wygrał UKS Orbitek Straszęcin 5:0 zapewniając sobie złoty medal oraz tytuł Mistrza Podkarpackiej I Ligi Badmintona.

Srebrny medal i tytuł Wicemistrza zdobyła  drużyna UKS Start  Widełka. O brązowy medal walczyli bardzo zacięcie zawodnicy LUX Okulistyki Rzeszów oraz RKB II Rzeszów. Po dramatycznym meczu zwyciężyła drużyna LUX Okulistyki 3:2 i to im przypadł brązowy medal. Na IV miejscu rywalizację ukończyła drużyna RKB II Rzeszów.