Informacja o rozpoczęciu działalności żłobka

W odpowiedzi na zapytania zainteresowanych uprzejmie informujemy co następuje:

• Żłobek w nowo powstałym budynku w Zawierzbiu rozpocznie działalność z dniem 1 luty 2019 r.
  • Rekrutację dzieci do żłobka przeprowadzi w styczniu nowo powołany dyrektor placówki lub osoba której te obowiązki zostaną powierzone.
  • Formularz zgłoszenia dziecka wraz z informacją dotyczącą zasad przyjmowania dziecka zostanie opublikowany w pierwszych dniach stycznia.

Projekt dla KGW

Informacja o projekcie dla Kół Gospodyń Wiejskich

I kolejka GALPS rostrzygnięta

W sobotę 04.11.2017r. odbyła się I kolejka Ligi GALPS. W pierwszym meczu drużyna z Żyrakowa wygrała po ciężkim i emocjonującym spotkaniu z drużyną Ciacho 3:2. Pierwsze dwa sety wygrane przez gospodarzy mogły dać nadzieje na szybką wygraną drużyny z Żyrakowa, jednak charakter i walka o każdy punkt drużyny gości pozwoliły  na doprowadzenie do wyniku 2:2 wiec o końcowym sukcesie musiał zadecydować  tie-break. W nim lepsi okazali się gospodarze wygrywając tym samym całe spotkanie 3:2. W drugim meczu drużyna z Nagoszyna przegrała z drużyną Cieszęcin 1:3. Pierwsze dwa sety pokazały dominacje broniącej tytułu drużyny gospodarzy jednak w trzecim secie goście poprawili grę w kilku elementach  i wygrali go dając sobie szanse na wygarną w tym meczu.

Czwarty set pokazał ze mimo iż drużyna gości prowadziła i miała przewagę to w końcówce  gospodarze przechylili szale zwycięstwa na swoją korzyść  wygrywając całe spotkanie 3:1 i tym samym objęli prowadzenie w tabeli GALPS.

Dziękujemy wszystkim drużynom i kibicom za piękne widowisko w I kolejce GALPS.

Prezentacja drużyn GALPS:

DRUŻYNA NAGOSZYN