Wójt Gminy Żyraków

ogłasza drugi ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych należących do mienia komunalnego Gminy Żyraków.

Działki zlokalizowane są w miejscowości Straszęcin, w odległości około 4 km od zjazdu z autostrady A4 (Dębica - Zachód). Wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na lokalizację: obiektów produkcyjnych, usługowych, magazynowych, obiektów produkcyjnych, baz transportowych i przeładunkowych, instalacji fotowoltaicznych. WIĘCEJ ....

Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy

Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy skierowany do Właścicieli, Zarządców i Administratorów obiektów budowlanych w związku z koniecznością dostosowania obiektów budowlanych do wymagań sezonu jesienno-zimowego Więcej

Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy

Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy skierowany do Właścicieli, Zarządców i Administratorów obiektów budowlanych w sprawie nałożenia obowiązku usuwania śniegu i lodu Więcej

Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy

Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy skierowany do Właścicieli, Zarządców i Administratorów obiektów budowlanych o kontrolach obiektów wielkopowierzchniowych Więcej

I kolejka GALPS w sezonie 2017/2018 rozstrzygnięta

W sobotę 04.11.2017r. odbyła się I kolejka Ligi GALPS. W pierwszym meczu drużyna z Żyrakowa wygrała po ciężkim i emocjonującym spotkaniu z drużyną Ciacho 3:2. Pierwsze dwa sety wygrane przez gospodarzy mogły dać nadzieje na szybką wygraną drużyny z Żyrakowa, jednak charakter i walka o każdy punkt drużyny gości pozwoliły  na doprowadzenie do wyniku 2:2 wiec o końcowym sukcesie musiał zadecydować  tie-break. W nim lepsi okazali się gospodarze wygrywając tym samym całe spotkanie 3:2. W drugim meczu drużyna z Nagoszyna przegrała z drużyną Cieszęcin 1:3. Pierwsze dwa sety pokazały dominacje broniącej tytułu drużyny gospodarzy jednak w trzecim secie goście poprawili grę w kilku elementach  i wygrali go dając sobie szanse na wygarną w tym meczu.

Czwarty set pokazał ze mimo iż drużyna gości prowadziła i miała przewagę to w końcówce  gospodarze przechylili szale zwycięstwa na swoją korzyść  wygrywając całe spotkanie 3:1 i tym samym objęli prowadzenie w tabeli GALPS.

Dziękujemy wszystkim drużynom i kibicom za piękne widowisko w I kolejce GALPS.