Wójt Gminy Żyraków

ogłasza drugi ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych należących do mienia komunalnego Gminy Żyraków.

Działki zlokalizowane są w miejscowości Straszęcin, w odległości około 4 km od zjazdu z autostrady A4 (Dębica - Zachód). Wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na lokalizację: obiektów produkcyjnych, usługowych, magazynowych, obiektów produkcyjnych, baz transportowych i przeładunkowych, instalacji fotowoltaicznych. WIĘCEJ ....

W skrócie

Komunikaty

KOMUNIKAT
Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy

Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy skierowany do Właścicieli, Zarządców i Administratorów obiektów budowlanych w związku z koniecznością dostosowania obiektów budowlanych do wymagań sezonu jesienno-zimowego Więcej

KOMUNIKAT

Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy skierowany do Właścicieli, Zarządców i Administratorów obiektów budowlanych w sprawie nałożenia obowiązku usuwania śniegu i lodu Więcej

KOMUNIKAT

Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy skierowany do Właścicieli, Zarządców i Administratorów obiektów budowlanych o kontrolach obiektów wielkopowierzchniowych Więcej

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

W sobotę 02.12.2017 r. odbyła się IV kolejka Ligi GALPS. (2)

W pierwszym meczu drużyna z OSP Góra Motyczna po zaciętym spotkaniu wygrała z drużyną Cieszęcin 3:2. W pierwszym secie wyraźną przewagę pokazali gospodarze. Drugi set wygrany przez drużynę z Cieszęcin mógł zwiastować ciekawe widowisko. I tak też było bo o zwycięstwie w tym meczu zadecydować musiał tie-break. W nim lepsi okazali się siatkarze z OSP Góra Motyczna  wygrywając całe spotkanie 3:2. W drugim meczu drużyna z Nagoszyna przegrała z drużyną Żyrakowa 1:3. Pierwszy set mógł podobać się kibicom zebranym na hali w Żyrakowie, walka o każdą piłkę i efektowne ataki z obu stron pokazały że każda z drużyn bardzo chce wygrać to spotkanie. Przy prowadzeniu gości już 2:0 wydawało się ze uda skończyć się to spotkanie w trzech setach jednak dzięki pięknej grze w obronie udało się wygrać seta gospodarzom. Czwarty set to już przewaga drużyny z Żyrakowa i to oni wygrali całe spotkanie 3:1 awansując na pozycje wicelidera rozgrywek Ligi GALPS.

OSP Góra Motyczna   -   Cieszęciny   3:2  (25:14,23:25,25:22,19:25,16:14)

OSP Góra Motyczna: Sebastian Kozioł(k), Adam Niezgoda, Patryk Piękoś, Konrad Lis, Maciej Kubek, Mateusz Czaja, Adam Pietrucha.

Cieszęciny:  Maksymilian Pazdan(k), Wiktor Wójcik, Piotr Kalita, Jakub Kalita, Anna Ząbek, Bernadetta Skóra, Bartosz Pytel.

MVP:  Patryk Piękoś

Nagoszyn  -  Żyraków   1:3 (26:28,18:25,25:19,18:25)

Nagoszyn: Tomasz Sak(k), Mariusz Ligęzka, Marcin Osocha, Konrad Gąsiorek, Sebastian Kocon, Piotr Wilk, Mateusz Kantor.

Żyraków : Krystian Mróz(k),  Daniel Moskal, Piotr Moskal, Robert Moskal, Damian Dul, Sebastian Kozioł, Patla Dominik, Jacek Włodarski.

MVP  :  Daniel Moskal