Konkursy Starostwa Powiatowego w Dębicy

Starostwo Powiatowe w Dębicy organizuje: IV Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Przyroda Powiatu Dębickiego”. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Więcej…

Starostwo Powiatowe w Dębicy organizuje: IV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje spotkania z przyrodą” Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Więcej….

Sprawozdanie - współpraca z organizacjami

z realizacji rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3. ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego iw wolontariacie za 2016 rok.

Oferta realizacji zadania publicznego - przedsięwzięcia kulturalne

Oferta realizacji zadania publicznego: Organizacja przedsięwzięć kulturalnych o zasięgu lokalnym i ponadlokalnym

Wykazy nieruchomości

Na stronach BIP Gminy Żyraków w dniu 22.05.-2017 opublikowano ogłoszenia o przetargach na nieruchomości stanowiące własność mienia komunalnego Gminy Żyraków.

Odpowiedź radnych Gminy w Żyrakowie

Odpowiedź radnych Gminy Żyraków  na stanowisko Rady Gminy Dębica w sprawie targowiska.

Nowy wzór deklaracji

Uchwałą nr XVIII/138/2016  z dnia 30 marca 2016 r. Rada Gminy w Żyrakowie uchwaliła nowy wzór deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości czyli tzw. „podatek śmieciowy”. W/w uchwała dopuszcza możliwość wypełnienia deklaracji w wersji elektronicznej (Word, Opendokument) opatrzenie jej kwalifikowanym podpisem elektronicznym i  złożenia deklaracji w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy e-PUAP.  Złożyć deklarację można również wypełniając formularze na platformie e-PUAP w usługach udostępnianych przez Urząd Gminy w Żyrakowie.

Poniżej publikujemy nowo obowiązujące wzory w formacie Word oraz Opendocument.

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi:

Załącznik do deklaracji

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół: tel. 146822636, 146822911, 146822921, gzeaszyr@op.pl