W skrócie

Oferta realizacji zadania publicznego - przeciwdziałanie

Na stronach BIP Gminy Żyraków pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego dotycząca przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej"

Oferta realizacji zadania publicznego

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dzieci i młodzieży w 2019 roku z różnych dyscyplin sportowych"

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

Pogoda dla gminy Żyraków

Turniej dla Dzieci, Żaków i Młodzików Młodszych z cyklu turniejów Podkarpacki CUP 2018

8 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół w Żyrakowie rozegrany został ostatni Ogólnopolski Turniej Dzieci, Żaków i Młodzików Młodszych z cyklu Podkarpacki CUP 2018. Tak jak to miało miejsce w poprzednich turniejach wystąpili zawodnicy  z województw: świętokrzyskiego, opolskiego, śląskiego, podkarpackiego i małopolskiego. Cykl czterech turniejów był dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Współorganizatorami byli: Gmina Szczucin, Gmina Żyraków, CKiP w Żyrakowie, UKS Orbitek Straszęcin, MKS Junis Szczucin, Dyrekcje Zespołów Szkół w Straszęcinie i Żyrakowie. W ostatnim turnieju wystąpiło 109 zawodników z 20 klubów. W całym cyklu turniejów sklasyfikowano 26 klubów. Organizator, Podkarpacki Związek Badmintona ufundował dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach nagrody w klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę i zawodnika cyklu turniejów Podkarpacki CUP 2018.  Podsumowano również rywalizację klubową po rozegranych czterech turniejach. Uczestnikom nagrody wręczył Wójt Gminy Żyraków Marek Rączka oraz prezes Podkarpackiego Związku Badmintona Andrzej Rachwał.  Obsługę sędziowską cyklu turniejów oraz klasyfikację zawodników i klubów prowadził Piotr Skrzek z Dębicy za którą zarząd PZBad bardzo dziękuje. Jednocześnie dziękujemy wszystkim klubom za udział w turniejach i postaramy się aby w przyszłym roku kontynuować serię turniejów Podkarpacki CUP.
Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:


KATEGORIA DZIECI:


Gra pojedyncza dziewcząt:
1 miejsce Maja Zmarz  (Beninca UKS Feniks K-K)
2 miejsce Patrycja Dec  (UKS KSBad Kraków)
3-4 miejsce Pola Andrzejewska – (MKS Orlicz Suchedniów) i Kinga Czarnowska (UKS KSBad Kraków)

Gra pojedyncza chłopców:
1 miejsce Aleksander Bandrowicz (UKS Aktywna Piątka Przemyśl)
2 miejsce Karol Konieczny (AZSAGH Kraków)
3-4 miejsce Dawid Kosztyło (UKS Orbitek Straszęcin) i Karol Pyrlik (MKS Spatakus Niepołomice)

KATEGORIA ŻAK:

Gra pojedyncza dziewcząt:
1 miejsce Natalia Horst (SSKS Badminton Przemyśl)
2 miejsce Alicja Rusin (AZSAGH Kraków)
3-4 miejsce Gabriela Winkler (MKS Orlicz Suchedniów) i Oliwia Surowiec (UKS Start Widełka)

Gra pojedyncza chłopców:
1 miejsce Jakub Dulemba (MKS Orlicz Suchedniów)
2 miejsce Mikołaj Krystek (UKS Orbitek Straszęcin)
3-4 miejsce Marek Kabot (UKSB Volant Mielec) i Kacper Tyrpin (UKS Orbitek Straszęcin)

KATEGORIA MŁODZIK MŁODSZY:

Gra pojedyncza dziewcząt:
1 miejsce Hanna Banaszak (MMKS Kędzierzyn Koźle)
2 miejsce Julia Dec (UKS KSBad Kraków)
3-4 miejsce Emilia Wójtowicz i Aleksandra Kurkiewicz (AZSAGH Kraków)

Gra pojedyncza chłopców:
1 miejsce Adam Konieczny (AZSAGH Kraków)
2 miejsce Krystian Wąsik (MKS Stal Nowa Dęba)
3-4 miejsce Kacper Drymajło (SSKS Badminton Przemyśl) i Szymon Turski (MKS Spartakus Niepołomice)

Gra podwójna dziewcząt:
1 miejsce Hanna Banaszak (MMKS Kędzierzyn Koźle)/Klaudia Rzeszutek (UKS Start Widełka)
2 miejsce Dominika Bartłomiejczuk/Kaja Ziółkowska (MKS Orlicz Suchedniów)
3 miejsce Oliwia Krystek (Orbitek Straszęcin)/ Emilia Pastuła (UKS Start Widełka)

Gra podwójna chłopców:
1 miejsce Mikołaj Chrzanowski/Szymon Turski (MKS Orlicz Suchedniów)
2 miejsce Kacper Drymajło (SSKS Badminton Przemyśl)/Maciej Zmarz (Beninca UKS Feniks K-K)
3 miejsce Bartosz Kufel (Orbitek Straszęcin)/Krystian Wąsik (MKS Stal Nowa Dęba)

Gra mieszana:
1 miejsce Maciej Zmarz (Beninca UKS Feniks K-K)/ Hanna Banaszak (MMKS Kędzierzyn Koźle)
2 miejsce Szymon Turski/ Kaja Ziółkowska (MKS Orlicz Suchedniów)
3 miejsce Adam Konieczny/ Emilia Wójtowicz (AZSAGH Kraków)

Klasyfikacja generalna zawodników po 4 turniejach:

KATEGORIA DZIECI:

Gra pojedyncza dziewcząt:
1 miejsce Maja Zmarz  (Beninca UKS Feniks K-K)
2 miejsce Maja Zielińska (UMKS Junis Szczucin)
3 miejsce Jędrusik Maria (ULKS Lotka gm. Olsztyn)

Gra pojedyncza chłopców:
1 miejsce Aleksander Bandrowicz (UKS Aktywna Piątka Przemyśl)
2 miejsce Karol Konieczny (AZSAGH Kraków)
3 miejsce Ignacy Wiśniowski (MKS Skarbek Gogołów)

KATEGORIA ŻAK:

Gra pojedyncza dziewcząt:
1 miejsce Natalia Horst (SSKS Badminton Przemyśl)
2 miejsce Oliwia Surowiec (UKS Start Widełka)
3 miejsce Rusin Alicja (AZSAGH Kraków)

Gra pojedyncza chłopców:
1 miejsce Mikołaj Krystek (UKS Orbitek Straszęcin)
2 miejsce Kacper Tyrpin (UKS Orbitek Straszęcin)
3 miejsce Paweł Zwinka (UKS Orbitek Straszęcin)

KATEGORIA MŁODZIK MŁODSZY:

Gra pojedyncza dziewcząt:
1 miejsce Aleksandra Kurkiewicz (AZSAGH Kraków)
2 miejsce Emilia Wójtowicz (AZSAGH Kraków)
3 miejsce Krystek Oliwia (UKS Orbitek Straszęcin)

Gra pojedyncza chłopców:
1 miejsce Kufel Bartosz (UKS Orbitek Straszecin)
2 miejsce Kacper Drymajło (SSKS Badminton Przemyśl)
3 miejsce Nawrocki Maciej  (MKS Spartakus Niepołomice)

KLASYFIKACJA KLUBÓW:

1 miejsce – UKS Orbitek Straszęcin – 5321 pkt.

2 miejsce – AZSAGH Kraków – 4642 pkt.
3 miejsce –  UKSB Volant Mielec – 3631 pkt.
4 miejsce – Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle – 3246 pkt.
5 miejsce – MKS Spartakus Niepołomice – 2853 pkt.
6 miejsce – MKS Skarbek Gogołów – 2488 pkt.

KLASYFIKACJE SZCZEGÓŁOWE :
Dzieci i żacy
Młodzik Młodszy
Kluby

 

















 



Informator

Urząd Gminy w Żyrakowie: tel. 146807121, fax: 146807124, gmina@zyrakow.plwww.zyrakow.pl

GOPS Żyraków: tel. 146807105, 146807104, gopszyrakow@zyrakow.plwww.gopszyrakow.pl

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żyrakowie: tel. 146822638, gzgk_zyrakow@interia.pl

Zespół Obsługi Finansowo Administracyjnej: tel. 146822636, 146822911, 146822921, zofa@zyrakow.pl

Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie tel. 146812819, ckipzyrakow@gmail.comwww.ckip-zyrakow.org

Gminna Biblioteka Publiczna w Żyrakowie: tel. 146822892, bibliotekazyrakow@gmail.com, www.bibliotekazyrakow.pl

 Gminny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej: tel. 146701217