W skrócie

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej"

Oferta realizacji zadania publicznego

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dzieci i młodzieży w 2019 roku z różnych dyscyplin sportowych"

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

Strażackie spotkanie opłatkowe jednostek OSP z terenu gminy Żyraków

W dniu 19 stycznia 2019 roku w świetlicy remizy OSP w Zasowie odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe strażaków OSP z terenu gminy Żyraków. Uroczystość była okazją do złożenia wzajemnych życzeń świąteczno-noworocznych, tradycyjnego przełamania się opłatkiem, jak również wspólnego śpiewania kolęd. Podczas uroczystości Wójt Gminy Żyraków złożył podziękowania wszystkim strażakom za kolejny rok ofiarnej i bezinteresownej służby ludziom oraz obecność we wszystkich dziedzinach życia społecznego, w których jednostki OSP znajdują swoje miejsce i realizują różnorakie zadania.

Spotkanie było również okazją do zaprezentowania zgromadzonym spektaklu pn. „Koncert bożonarodzeniowy„ tj. nietypowych Jasełek bożonarodzeniowych w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego klasy 0 w wieku 5 – 6 lat ze Szkoły Podstawowej w Zasowie pod kierunkiem wychowawcy p. Marzeny Falarz.
Wszystkim strażakom życzymy, aby satysfakcja i duma z dotychczasowych dokonań oraz duże społeczne poważanie i uznanie towarzyszyły im w codziennej pracy, a Nowy 2019 Rok obfitował w zdrowie, szczęście i wszelką pomyślność w życiu osobistym i rodzinnym.

 

  


  


 

Informator

Urząd Gminy w Żyrakowie: tel. 146807121, fax: 146807124, gmina@zyrakow.plwww.zyrakow.pl

GOPS Żyraków: tel. 146807105, 146807104, gopszyrakow@zyrakow.plwww.gopszyrakow.pl

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żyrakowie: tel. 146822638, gzgk_zyrakow@interia.pl

Zespół Obsługi Finansowo Administracyjnej: tel. 146822636, 146822911, 146822921, zofa@zyrakow.pl

Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie tel. 146812819, ckipzyrakow@gmail.comwww.ckip-zyrakow.org

Gminna Biblioteka Publiczna w Żyrakowie: tel. 146822892, bibliotekazyrakow@gmail.com, www.bibliotekazyrakow.pl

 Gminny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej: tel. 146701217