Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży

Informujemy, iż w Biuletynie Informacji Publicznej pojawił się wykaz dotyczący nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w miejscowości Wola Wielka.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży

Informujemy, iż w Biuletynie Informacji Publicznej pojawił się wykaz dotyczący nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w miejscowości Straszęcin.

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej

Informujemy, iż w Biuletynie Informacji Publicznej pojawił się wykaz dotyczący nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze bezprzetargowej w miejscowości Nagosznyn.

Punkt poboru próbek krwi

W ośrodku zdrowia w Żyrakowie funkcjonuje punkt poboru próbek (krwi i moczu). Z możliwości oddania swoich próbek do badań mogą skorzystać pacjenci ośrodka zdrowia w Żyrakowie. Materiał do badań można oddać w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 7.00 do 9.00. Badania dla pacjentów spoza ośrodka a także wszystkie badania nie będące w gestii lekarza POZ są odpłatne.

Godziny otwarcia

Informujemy, że z dniem 1 marca 2019 r. zostały zmienione godziny pracy Urzędu Gminy w Żyrakowie. Urząd Gminy pracuje w następujących godzinach:

poniedziałek – od 08:00 do 16:00
wtorek - piątek – od 07:00 do 15:00

Pogoda dla gminy Żyraków

Seniorzy z Terenu Gminy Żyraków już on-line.

Seniorzy z terenu gminy Żyraków biorą już udział w zajęciach praktycznych z obsługi komputerów oraz urządzeń mobilnych typu tablet, smartfon. Dziesięć osób zakwalifikowanych do programu „Podkarpacki –e-Senior”, mającego za zadanie nabycie umiejętności z obsługi komputerów, spotyka się raz w tygodniu w Sali Teatralnej ZSP w Żyrakowie. Szkolenia realizowane są przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego w Rzeszowie w porozumieniu z Gminą Żyraków. Miejsce dla szkoleń (Sala Teatralna) udostępniono dzięki uprzejmości p. dyrektor ZSP w Żyrakowie. Internet dla celów szkoleniowych udostępnia p. dyrektor GBP w Żyrakowie. Uczestnikom życzymy owocnego szkolenia !!!

Gminny Żłobek w Żyrakowie: tel. 146876317, zlobek@zyrakow.pl, www.zlobekzyrakow.pl