Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży

Informujemy, iż w Biuletynie Informacji Publicznej pojawił się wykaz dotyczący nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w miejscowości Wola Wielka.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży

Informujemy, iż w Biuletynie Informacji Publicznej pojawił się wykaz dotyczący nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w miejscowości Straszęcin.

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej

Informujemy, iż w Biuletynie Informacji Publicznej pojawił się wykaz dotyczący nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w drodze bezprzetargowej w miejscowości Nagosznyn.

Punkt poboru próbek krwi

W ośrodku zdrowia w Żyrakowie funkcjonuje punkt poboru próbek (krwi i moczu). Z możliwości oddania swoich próbek do badań mogą skorzystać pacjenci ośrodka zdrowia w Żyrakowie. Materiał do badań można oddać w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 7.00 do 9.00. Badania dla pacjentów spoza ośrodka a także wszystkie badania nie będące w gestii lekarza POZ są odpłatne.

Godziny otwarcia

Informujemy, że z dniem 1 marca 2019 r. zostały zmienione godziny pracy Urzędu Gminy w Żyrakowie. Urząd Gminy pracuje w następujących godzinach:

poniedziałek – od 08:00 do 16:00
wtorek - piątek – od 07:00 do 15:00

Pogoda dla gminy Żyraków

Certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych z uprawnieniami elektroenergetycznymi do 1 kV

Jako ośrodek szkoleniowy On Sp. z o.o. dysponujący wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu na Certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych z uprawnieniami elektroenergetycznymi do 1 kV

Kto może się zakwalifikować do projektu ?

Osoby w wieku 50+, które zamieszkują teren województwa Podkarpackiego

Krótko o szkoleniu:
Miejsce: Rzeszów
Czas trwania: 8 dni w godzinach  9.00 – 17.00

Zakres:
5 dni (40 godz.) – urządzenia elektroenergetyczne – egzamin na uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV w kat. E i/lub D
3 dni (24 godz.) – montaż i projektowanie systemów fotowoltaicznych
Termin: 24-28 lipiec 2019 (cześć dotycząca uprawnień elektroenergetycznych) oraz 2-4 sierpień 2019 (cześć dotycząca systemów fotowoltaicznych)
Szkolenie jest finansowane ze środków unijnych w 100 %, dotacja obejmuje:
- materiały szkoleniowe,
- catering,
- opłatę egzaminacyjną oraz koszt wydania świadectwa kwalifikacyjnego w zakresie dozoru i/lub eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV.
W przypadku zainteresowania proszę uprzejmie o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia RODO, które załączam do wiadomości. Uzupełnione pliki proszę przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

1. Formularz zgłoszeniowy

2. Oświadczenie RODO

Gminny Żłobek w Żyrakowie: tel. 146876317, zlobek@zyrakow.pl, www.zlobekzyrakow.pl