Informacja o rozpoczęciu działalności żłobka

W odpowiedzi na zapytania zainteresowanych uprzejmie informujemy co następuje:

• Żłobek w nowo powstałym budynku w Zawierzbiu rozpocznie działalność z dniem 1 luty 2019 r.
  • Rekrutację dzieci do żłobka przeprowadzi w styczniu nowo powołany dyrektor placówki lub osoba której te obowiązki zostaną powierzone.
  • Formularz zgłoszenia dziecka wraz z informacją dotyczącą zasad przyjmowania dziecka zostanie opublikowany w pierwszych dniach stycznia.

Projekt dla KGW

Informacja o projekcie dla Kół Gospodyń Wiejskich

Ankieterzy przeprowadzają badania.

Szanowni Mieszkańcy!

Gminy Zrzeszone w Związku Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle przystąpiły do opracowywania Planu gospodarki niskoemisyjnej. Jest to ważny dokument strategiczny, który ma wpływ na lokalną gospodarkę ekologiczną i energetyczną. W związku z opracowywanym dokumentem prosimy o wypełnienie ankiety skierowanej do mieszkańca Gminy Żyraków oraz przedsiębiorcy działającego na jej obszarze. Upoważniony przez Wójta Gminy Żyraków ankieter przeprowadza badania ankietowe wśród mieszkańców celem zebrania niezbędnych danych. Ankieter jest odpowiednio oznakowany oraz wyposażony w  identyfikator. Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej Urzędu. Dziękuję Państwu za zainteresowanie i pomoc w opracowaniu Planu gospodarki niskoemisyjnej.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności
w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko