Oferta realizacji zadania publicznego - przeciwdziałanie

Na stronach BIP Gminy Żyraków pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego dotycząca przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej"

Oferta realizacji zadania publicznego

"Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dzieci i młodzieży w 2019 roku z różnych dyscyplin sportowych"

Pogoda dla gminy Żyraków

Ogłoszenie - PGN

Na podstawie art. 39 ustawy z dnia 3 października 2008 roku o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko /Dz. U. z 2013  r. poz. 1235 ze. zm

Wójt Gminy Żyraków

zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej Gminy Żyraków”.

Zainteresowani mogą zapoznać się z projektem dokumentu na stronie internetowej www.gminazyrakow.pl w zakładce „Plan Gospodarki Niskoemisyjnej” oraz w siedzibie Urzędu Gminy w Żyrakowie, 39-204 Żyraków 137.

Uwagi i opinie można składać w formie ustnej do protokołu, pisemnej lub droga elektroniczną na formularzu zgłaszania uwag,  zamieszczonym na ww. stronie internetowej oraz dostępnym w siedzibie urzędu. Wypełniony formularz należy złożyć osobiście, wysłać za pośrednictwem operatora pocztowego na adres Urzędy Gminy w Żyrakowie z dopiskiem „ Konsultacje- PGN” lub wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (z dopiskiem w temacie wiadomości :Konsultacje –PGN”).

Uwagi i opinie należy składać w terminie od 01.12.2015 r. do 21.12.2015 r. Nieprzedstawienie opinii w terminie  oznacza rezygnacje z prawa do jej wyrażenia. Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i opinii jest Wójt Gminy Żyraków. Sprawozdanie z przebiegu i wyników konsultacji zostanie zamieszczone na stronie internetowej.

Do pobrania dokumenty:

1. Plan Gospodarki Niskoemisyjnej Gminy Żyraków